Lokal do wynajęcia na parterze 40m2 Tarnów

ID oferty: 12555
Poland
1.800PLN Lokale użytkowe na wynajem
Nieruchomości
  • 61
  • 0
  • 40 m²

Opis

Mam do wynajęcia parterowy lokal o powierzchni 40m2, znajdujący się w kamienicy  w Tarnowie. Lokal posiada dużą witrynę z podświetlanym plafonem reklamowym, który można łatwo dostosować przez wymianę banera. Wcześniej funkcjonowała tu kwiaciarnia, ale istnieje możliwość przearanżowania przestrzeni na potrzeby innej działalności handlowo-usługowej lub biurowej.

Lokal składa się z dwóch pomieszczeń oraz toalety. Jeśli jest taka potrzeba, meble mogą zostać usunięte na życzenie najemcy. Miesięczny koszt wynajmu to 1800 złotych, do którego należy doliczyć opłaty za prąd i wodę. Lokal nie posiada instalacji gazowej, ale została zainstalowana nowa klimatyzacja. Ogrzewanie można uzyskać poprzez klimatyzację lub korzystając z dostępnych na miejscu urządzeń grzewczych na prąd, takich jak farelka lub grzejnik.

Lokal jest dostępny od ręki, co oznacza, że można go wynająć natychmiast. Jeśli szukasz przestrzeni do rozpoczęcia działalności handlowej, usługowej lub biurowej, ten lokal może być doskonałym rozwiązaniem.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjnynie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Jeśli podoba Ci się nasza oferta i jesteś zainteresowana/y mieszkaniem, koniecznie skontaktuj się z nami już teraz!

Kontakt do opiekuna oferty:

Mirek
Przytulne M4  Biuro Nieruchomości
tel: +48 572 872 087
e-mail: mirek@przytulnem4.pl
www.przytulnem4.pl

Udogodnienia

Brak udogodnień.

Dodatkowe informacje

Brak dodatkowych informacji.
Loading map...