Dom w zabudowie Bliźniaczej – Tarnów

ID oferty: 12693
Poland
573.000PLN Domy na sprzedaż
Nieruchomości
  • 152
  • 0
  • 92 m²

Opis

W ofercie znajdują się dwa budynki w zabudowie bliźniaczej: budynek A o powierzchni 92 m² i budynek B o powierzchni 92 m². Oferowane są komfortowe domy jednorodzinne w stanie deweloperskim, zlokalizowane w Tarnowie. W niedalekiej odległości znajdują się sklepy, apteka, stacja paliw oraz galeria handlowa. Inwestycja mieści się w cichym i spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych na ulicy Hubala Dobrzańskiego Dzielnica Mościce.

Budynki zostały wykonane według indywidualnego projektu, posiadają dwie pełne kondygnacje bez skosów. Na parterze znajduje się obszerny salon z kuchnią, łazienka oraz wiatrołap. Na piętrze znajdują się 2 sypialnie z balkonami i łazienka. Dodatkowo na poddaszu jest dostępna powierzchnia około 35 m² do zagospodarowania, która nie jest wliczona w cenę domu.

Każdy z domów posiada działkę o powierzchni 209 m² (dla budynku A) lub 261 m² (dla budynku B). Do każdego z domów prowadzi podjazd na dwa samochody o szerokości 5,5 m. Inwestycja została wykonana z wysokiej jakości materiałów, takich jak ściany z betonu komórkowego H+H, stropy lane, izolacja stropu o grubości 24 cm wykonana ze styropianu, dach dwuspadowy pokryty blachą na rąbek, rynny i rury spustowe metalowe producenta Pruszyński. Elewacja została wykonana z 18 cm grafitowego styropianu Austrotherm w połączeniu z tynkiem silikonowym.

W budynkach zainstalowane są wszystkie niezbędne instalacje wewnętrzne, przewody internetowe i telewizyjne zostały rozprowadzone. Wewnętrzne tynki są gipsowe, a w łazienkach zastosowano tynki odporne na wilgoć. Na podłogach wykonano wylewki cementowe. Budynki są uzbrojone w przyłącza wody, kanalizacji, gazu i prądu. Ogrzewanie odbywa się za pomocą instalacji gazowej. Okna są trzyszybowe, a drzwi wejściowe spełniają normę czystego powietrza o współczynniku 1,3. Podjazd, dojście, opaska wokół budynku oraz taras wykonane są z kostki brukowej.

W cenie budynków nie jest wliczone ogrodzenie. Oferta stanowi doskonałą okazję, ponieważ otrzymują Państwo gotowy dom, który wymaga jedynie wykończenia wnętrza.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjnynie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Jeśli podoba Ci się nasza oferta i jesteś zainteresowana/y mieszkaniem, koniecznie skontaktuj się z nami już teraz!

Kontakt do opiekuna oferty:

Mirek
Przytulne M4  Biuro Nieruchomości
tel: +48 572 872 087
e-mail: mirek@przytulnem4.pl
www.przytulnem4.pl

Udogodnienia

Garaż

Dodatkowe informacje

Księga Wieczysta: TAK
Miejsce Parkingowe: TAK
Powierzchnia : 92
Winda: NIE
Loading map...