Dom w zabudowie bliźniaczej 125m2

ID oferty: 12730
Poland
549.900PLN Domy na sprzedaż
Nieruchomości
  • 264
  • 0
  • 125 m²

Opis

Mamy do zaoferowania nowocześnie zaprojektowane domy w zabudowie bliźniaczej. W tej ofercie znajdują się 4 domy, które znajdują się zaledwie 5 km od centrum Tarnowa i 3 km od węzła obwodnicy miasta Tarnowa. Dodatkowo, łatwy dostęp do innych większych miast, takich jak Kraków (75 km), Rzeszów (75 km) oraz Krynica-Zdrój (75 km).

Jeden z dostępnych domów to nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 124,9 m2, usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 3-5 arów. Inwestycja jest już zakończona, co oznacza, że domy są gotowe do odbioru. Nowoczesne i funkcjonalne domy są przekazywane w wysokim standardzie deweloperskim, obejmującym m.in. okna PCV 3-szybowe wraz z oknami dachowymi Fakro, drzwi wejściowe, wylewki betonowe, tynki gipsowe, instalacje elektryczne, alarmowe, wodno-kanalizacyjne oraz gazowe. Ogrzewanie gazowe jest zapewnione przez piec Saunier Duval Thelia Condens, który obsługuje zarówno ogrzewanie podłogowe, jak i kaloryfery.

Każdy z domów składa się z dwóch mieszkalnych kondygnacji oraz przestronnego strychu. Działki są ogrodzone siatką panelową wraz z bramami. Wjazd, wejście i miejsca parkingowe są wyłożone kostką brukową, co zapewnia estetyczny wygląd oraz wygodę użytkowania.

To doskonała okazja, aby zamieszkać w nowoczesnym domu o wysokim standardzie, w bliskiej odległości od centrum Tarnowa, z dogodnym dostępem do innych ważnych miejscowości i atrakcji turystycznych.

 

**Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Jeśli podoba Ci się nasza oferta i jesteś zainteresowana/y mieszkaniem, koniecznie skontaktuj się z nami już teraz!

Kontakt do opiekuna oferty:

Mirek

Przytulne M4  Biuro Nieruchomości

tel: +48 572 872 087

e-mail: mirek@przytulnem4.pl

www.przytulnem4.pl

Udogodnienia

Brak udogodnień.

Dodatkowe informacje

Księga Wieczysta: TAK
Miejsce Parkingowe: TAK
Loading map...