Dom Bliźniak 200m2 do Sprzedania ul.Krakowska

ID oferty: 12339
Poland
599.999PLN Domy na sprzedaż
Nieruchomości
  • 232
  • 0
  • 200 m²

Opis

Uwaga! Super promocja!

Dla zdecydowanego i konkretnego klienta przewidziany jest dodatkowy rabat cenowy od już i tak okazyjnej ceny, oraz dodatkowo wszystkie koszty notarialne wraz z podatkiem od zakupu zostaną pokryte przez sprzedającego! Zapraszam, bo naprawdę warto. Można mieć dom z działką w samym centrum w cenie średniej wielkości 3-pokojowego mieszkania.

Mega okazja cenowa – tylko 3 tysiące złotych za metr za wykończony dom (bliźniak) wraz z ogrodzoną i zagospodarowaną działką w samym centrum Tarnowa, w okolicach ulicy Krakowskiej, rejon galerii Tarnovia.

Topowa lokalizacja zarówno na zamieszkanie, jak i na prowadzenie działalności.

Dom ze względu na lokalizację oraz prosty, a przez to bardzo praktyczny rozkład, nadaje się także idealnie na działalność, np. kancelarię, biuro, gabinety medyczne, inwestycje itd.

Do sprzedania dom (bliźniak) o całkowitej powierzchni 200 m², na którą składa się poziom 00 (pełnowartościowy poziom – wejście z chodnika), parter, pierwsze piętro oraz poddasze.

Poziom 00 składa się z dużego przedsionka z oknami oraz dwoma niezależnymi drzwiami wejściowymi do domu, garażem na jedno auto (bezpośrednie wejście do domu do poziomu 00 z garażu), holu, pomieszczenia wraz z WC z umywalką, osobnego dodatkowego pokoju z bezpośrednim wyjściem na ogród/działkę, oraz osobnego małego schowka/piwniczki.

Parter składa się z osobnej kuchni, holu, małego WC z umywalką, dwóch osobnych pokoi, dwóch dużych balkonów oraz dużego tarasu.

Pierwsze piętro składa się z głównej łazienki (jest wanna/prysznic) wraz z WC z umywalką, holu oraz dwóch osobnych pokoi, dwóch dużych balkonów i trzeciego mniejszego balkonu.

Poddasze to wolna przestrzeń (50 m²) do zagospodarowania – może być mieszkalna.

Wszystkie pomieszczenia oraz pokoje są bardzo ustawne, ze względu na to, że są zbliżone do kwadratu lub prostokąta.

Dom ma nową elewację oraz docieplenie (wykorzystano styropian o grubości 10 cm!), nowe pokrycie dachowe, nowe wszystkie instalacje wodno-kanalizacyjne z przyłączami, nową instalację elektryczną z przyłączami, nową instalację grzewczą wraz z piecem, nowe okna. Dom posiada także zamontowane na wszystkich oknach rolety zewnętrzne antywłamaniowe oraz nową działającą i podłączoną instalację alarmową wraz z centralką i czujkami. Brama garażowa jest nowa i sterowana za pomocą pilota. Działka jest ogrodzona oraz zagospodarowana.

Dom nadaje się ogólnie do zamieszkania, choć dla bardziej wymagających może wymagać kosmetycznego remontu wewnątrz oraz lekkiego remontu na poziomie 00.

Oprócz jednostanowiskowego garażu, przed nim znajduje się dodatkowe miejsce parkingowe, które jest zamykane za bramą. Dodatkowo, przed bramą dostępne jest kolejne miejsce parkingowe.

Dom posiada 5 balkonów oraz duży taras. Każdy pokój ma balkon, a dodatkowo na parterze znajduje się duży taras boczny, a na pierwszym piętrze kolejny dodatkowy balkon po bokach.

Serdecznie polecam i zapraszam, ponieważ oferta jest naprawdę warta uwagi.

Bardzo proszę o kontakt tylko dla bardzo poważnie zainteresowanych osób.

 

Jeśli podoba Ci się nasza oferta i jesteś zainteresowana/y mieszkaniem, koniecznie skontaktuj się z nami już teraz!

Kontakt do opiekuna oferty:

Mirek
Przytulne M4  Biuro Nieruchomości
tel: +48 572 872 087
e-mail: mirek@przytulnem4.pl
www.przytulnem4.pl

Udogodnienia

Garaż
Balkon

Dodatkowe informacje

Brak dodatkowych informacji.
Loading map...