Dom gotowy do zamieszkania Tarnów

ID oferty: 12575
Poland
620.000PLN Domy na sprzedaż
Nieruchomości
  • 135
  • 0
  • 5 Sypialnie
  • 1 Łazienka
  • 172 m²

Opis

Do sprzedaży jest dostępny murowany budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 171,91 m², zlokalizowany na działce o powierzchni 351 m². Budynek jest w stanie gotowym do zamieszkania i posiada 5 pokoi.

Parter budynku idealnie nadaje się do prowadzenia działalności usługowej, podczas gdy część prywatna znajduje się na piętrze, oddzielona drzwiami.

Ściany zewnętrzne nadziemia są warstwowe, z warstwą nośną o grubości 25 cm z pustaków ceramicznych typu Porothem na zaprawie cementowo-wapiennej, obłożone belkami drewnianymi, płatwami i krokwią z drewna. Podłogi są wykonane z wylewki betonowej, gresowych płytek na poziomie przyziemia oraz paneli drewnianych na poddaszu. Wewnątrz budynku znajdują się tynki cementowo-wapienne oraz gładzie gipsowe. Cokół jest obłożony kamieniem naturalnym, piaskowcem, natomiast elewacja powyżej cokołu składa się z impregnowanych belkowych drewnianych elementów. Dach ma konstrukcję drewnianą i jest pokryty dachówką ceramiczną. Okna i drzwi są drewniane i wykonane indywidualnie.

Media dostępne w budynku to prąd, woda, kanalizacja, gaz i internet. Ogrzewanie odbywa się za pomocą instalacji gazowej. Stan techniczny budynku jest bardzo dobry.

Przed budynkiem, od strony południowej , znajduje się utwardzony teren wyłożony kostką betonową. Działka jest ogrodzona trwałym ogrodzeniem: od strony południowej mur wykonany z piaskowca z bramą i furtką wejściową wykonaną z elementów kutych, a od pozostałych stron ogrodzenie składa się z siatki stalowej rozpiętej pomiędzy stalowymi słupkami osadzonymi w betonowym cokole.

Nad furtką wejściową znajduje się daszek, a przy ogrodzeniu od strony południowo-wschodniej znajdują się ozdobne nasadzenia krzewów (tuje).

Jeśli szukasz gotowego do zamieszkania budynku o potencjale do prowadzenia działalności usługowej, ta oferta może Cię zainteresować.

 

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjnynie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Jeśli podoba Ci się nasza oferta i jesteś zainteresowana/y mieszkaniem, koniecznie skontaktuj się z nami już teraz!

Kontakt do opiekuna oferty:

Mirek
Przytulne M4  Biuro Nieruchomości
tel: +48 572 872 087
e-mail: mirek@przytulnem4.pl
www.przytulnem4.pl

 

Udogodnienia

Garaż
Pralka
Lodówka
Balkon
Zmywarka
Płyta Indukcyjna

Dodatkowe informacje

Księga Wieczysta: TAK
Miejsce Parkingowe: TAK
Ilość Pokoi: 5
Powierzchnia : 172
Winda: NIE
Loading map...